O nas

10456011_924444054294723_3568420242404986994_n

Jesteśmy parą absolwentów Politechniki Koszalińskiej. Maciej ukończył Wzornictwo Przemysłowe, a ja – Mika – Zarządzanie i Marketing na Wydziale Ekonomii. Ukończyłam również celująco Architekturę Wnętrz w Instytucie Wzornictwa PK. Maciej z wielką pasją tworzy wspaniałą biżuterię, projektuje meble, rzeźbi, opiekuje się eksponatami w muzeum w Niechorzu oraz łodziami. Ja natomiast oprócz architektury, projektowania mebli oraz prowadzenia naszej strony internetowej, zajmuję się malarstwem i innymi pracami ręcznymi. Jestem też wielką fanką starych samochodów. Obydwoje staramy się próbować nowych rzeczy oraz poszukiwać różnych sposobów na ekspresję artystyczną. Zależy nam by rozwijać swoje pasje i uczestniczyć w ciekawych projektach, wykorzystując zdobyte wcześniej doświadczenia i umiejętności. Chociaż czasem lecą iskry to szczęściem jest dla nas, że możemy się nawzajem uzupełniać w swoich zainteresowaniach, razem pracować i tworzyć.

Miło nam poinformować, że portal Oferto wyróżnił nas nagrodą “Najlepsi 2017” za opinię klientów. Mamy nadzieję, że lista będzie coraz dłuższa – jak Sroki uwielbiamy błyskotki i inne ładne rzeczy ale najbardziej lubimy pochwały – to dla nas znak, że dobrze wykonujemy swoją pracę ;)) Dziękujemy bardzo!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami. Mamy nadzieję, że spotkają się z pozytywnym odbiorem. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami na którejkolwiek z płaszczyzn – koniecznie do nasz napisz!

Zapraszamy także na naszego BLOGA

Dominika Biernat i Maciej Leończyk

MM sroka design

[hr]

[wp-tiles post_type=”post” orderby=”date” order=”DESC” grids=”Plain”]

Zapisz

Zapisz