Pierścionek z perłą MMP180

460.00 brutto

Pierścionek z dużą, hodowaną czarną, perłą. Satelitą perły jest granat. Obrączka pierścionka jest fakturowana, nie jest zamknięta więc można dostosować rozmiar.

Kupując pierścionek na prezent nie musisz się tak stresować doborem właściwego rozmiaru, jak w przypadku pierścionków z określoną rozmiarówką. Zawsze można go dostosować rozchylając lub dociskając.

Pierścionek jest wykonany tylko w jednym egzemplarzu – kształt perły oraz ręczne wykonanie sprawia, że każdy, nawet podobny pierścionek będzie unikalny – stąd też potrzeba zostawienia możliwości dostosowywania rozmiaru.

W wiadomości do zamówienia możesz napisać nam, jaki rozmiar potrzebujesz a przygotujemy go już pod Twój rozmiar. Pierścionek ma otwartą obrączkę w związku z czym będzie można regulować jego wielkość samemu o 2-3 rozmiary. Przy większych różnicach musisz podać nam potrzebny rozmiar.

W przypadku braku dostępności możemy wykonać podobny pierścionek, jednak praca ręczna i kształt perły sprawią, że będzie się różnić od prezentowanego na zdjęciu.

 

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: Mmp180 Kategorie: , ,

Opis

Duży pierścionek z hodowaną perłą barwioną i granatem. Pierścionek wykonany ręcznie ze srebra pr. 925

Informacje dodatkowe

Waga9.7 g
Materiał

srebro 925

Kamień

Granat, PerłaWybrane dla Ciebie