Naszyjnik z kuleczką L (2cm) MMN63

420.00550.00 brutto

Przywitaj się z naszym wyjątkowym naszyjnikiem, którego sercem jest delikatna bursztynowa kuleczka, objęta srebrnym paskiem, na którym został wygrawerowany nasz imiennik MM. Imiennik to niepowtarzalny znak jubilera zarejestrowany w Urzędzie Probierczym – jest wybijany na każdym wyrobie jubilerskim jak podpis malarza pod obrazem. U nas jest to również element logo – połączenie M jak Maciej, Mika, Miłość i Morze.

Biżuteria z bursztynem jest idealnym prezentem dla tych, którzy cenią naturalne piękno i chcą nosić ze sobą kawałek historii. Magia klasyki bursztynu i srebra: połączenie, które subtelnie przemieszcza się przez style, dodając im wyjątkowego charakteru i doskonałego uzupełnienia.

Aby dopełnić wyjątkowości i indywidualności tej biżuterii, masz możliwość wyboru rodzaju bursztynu-  przezroczysty lub wybrany przez nas losowo.  Pasek na bursztynie może być srebrny lub złocony – poinformuj nas o tym przy składaniu zamówienia- w innym przypadku pozostanie srebrny. Złocenie wykonane jest przez nas gratisowo – w cenie naszyjnika.

Decyzja należy do Ciebie, a my nie możemy się doczekać, aby stworzyć naszyjnik, który będzie odzwierciedlał Twoje wyjątkowe preferencje. Pamiętaj, że każdy naszyjnik, który tworzymy, nabiera indywidualności dzięki Twoim wyborom. Twoja osobowość i styl będą wyróżniały się na tle innych, a Twój naszyjnik stanie się symbolem Twojej niepowtarzalności.

Daj nam zaszczyt stworzenia czegoś wyjątkowego tylko dla Ciebie. Wybierz, eksperymentuj i ciesz się naszyjnikiem, który będzie nie tylko ozdobą, ale także wyrazem Twojej osobowości.

W przypadku braku dostępności podobny naszyjnik może zostać zamówiony- różnice wynikać będą z ręcznej pracy co sprawia, że każdy element naszej biżuterii jest wyjątkowy.

Łańcuszek długości 45cm z regulacją.

 

SKU: Mmn63 Kategorie: , ,

Opis

Naszyjnik z kuleczką L. Wykonany ręcznie ze srebra pr. 925.

Informacje dodatkowe

Waga9.5 g
Wymiary45 mm
Materiał

srebro 925

Kamień

bursztyn losowy, bursztyn losowy z grawerem, bursztyn przezroczysty, bursztyn przezroczysty z graweremWybrane dla Ciebie