Oferta projektów

OPCJA 1 - Układ funkcjonalny
Pracę nad projektem rozpoczynamy od rozmowy z Inwestorem i dokładnej analizy jego potrzeb. Staramy się poznać jego preferencje estetyczne, styl życia, co jest dla niego ważne a co nie, czego we wnętrzu według niego nie może zabraknąć itp. Na podstawie takiej rozmowy rozrysowujemy dostosowane indywidualnie układy funkcjonalne, z pośród których Inwestor wybiera ten, który najbardziej do niego przemawia. Jest on bazą do wykonywania dalszych prac projektowych w postaci projektu koncepcyjnego.

3

OPCJA 2 - Projekt koncepcyjny
Projekt koncepcyjny przedstawiamy za pomocą rzutu pomieszczenia oraz wizualizacji komputerowych. Inwestor dzięki niemu ma szansę zobaczyć koncepcję wnętrza, jego walory estetyczne, nastrój, podział funkcjonalny oraz kolorystykę. Projekt ten stanowić może wizję i wskazówkę do dalszej, samodzielnej pracy Inwestora lub może być rozwinięciem procesu projektowego, którego końcowym etapem jest projekt wykonawczy

2

OPCJA 3 - Projekt wykonawczy
Projekt wykonawczy, to kompleksowa dokumentacja projektowa przydatna wykonawcom, która przede wszystkim odciążająca Inwestora. Zawiera między innymi projekt wyburzeń ścian, rzuty i rozwinięcia ścian, punkty oświetleniowe i elektryczne, konkretne elementy wyposażenia wnętrza, projekty sufitów itd. Klient ma również możliwość zobaczenia wnętrza w fotorealistycznej jakości wizualizacji 3d. Jeżeli Inwestor wybierze tę opcję wraz z nadzorem autorskim, będziemy także sprawdzać zgodność wykonania z projektem i rozwiązywać pojawiające się problemy w celu zabezpieczenia efektu końcowego przewidzianego w projekcie.

1

OPCJA 4 - Projekt On-line
Jeżeli nie będziemy mieć możliwości spotkać się z Tobą bo np. mieszkasz za daleko, oferujemy Ci możliwość współpracy on-line. Pamiętaj jednak, że w takim przypadku pracować będziemy na materiałach i danych dostarczonych przez Ciebie zapewne mailowo. Przestrzeń do zaprojektowania musi być więc właściwie zwymiarowana i udokumentowana, ponieważ oczywiste jest, że ma to duży wpływ na projektowanie szczegółowe. Dodatkową różnicą od prezentowanych wyżej opcji jest brak możliwości nadzoru autorskiego przy projektach wykonywanych przez internet.

Wróć do wnętrz    Projektowanie i modernizacja mebli    Współpraca