Opis
Pierścionek z perłą. Wykonanie ręczne ze srebra pr. 925
930.00zł brutto
Pierścionek z perłą naturalną, hodowaną której kształt jest nieregularny – przez co ciekawy i unikatowy. Powierzchnia perły w swoich zagłębieniach i wypukłościach delikatnie mieni się kolorem co podkreślone jest obok dodatkowymi kamieniami 'satelitkami’ – naturalnym granatem i cyrynem. Obrączka pierścionka jest nieregularną fakturowana, wykonana z oksydowane go srebrna.
Pierścionek jest wykonany w jednym egzemplarzu, z regulacją rozmiaru – możemy go dla Ciebie dostosować. W wiadomości do zamówienia podaj nam jaki rozmiar potrzebujesz.
Pierścionek ma charakter unikatowy, jednak w przypadku braku dostępności możemy wykonać pierścionek z podobnym układem kamieni i wykończenia – ze względu na naturalny materiał i ręczną pracę, będzie się różnić od pierwowzoru, zyskując swoje niepowtarzalne cechy.
1 w magazynie (może być zamówiony)
Pierścionek z perłą. Wykonanie ręczne ze srebra pr. 925
Waga | 10 g |
---|---|
Wymiary | 20 × 19 × 6 mm |
Materiał | oksydowane srebro 925, pozłacane srebro 925 |
Kamień | Cytryn, Granat, Perła |