Opis
Pierścionek srebrny z karneolem i granatem, wykonany ręcznie ze srebra pr.925.
620.00zł brutto
Ten ręcznie wykonany pierścionek, stworzony jest z dbałością o detale i dostępny jest tylko w jednym egzemplarzu. Centralnym elementem jest karneol, kamień o ciepłej, bursztynowej barwie, który od wieków kojarzony jest z odwagą i kreatywnością. Wierzono, że karneol wzmacnia pewność siebie i motywuje do działania. Obok niego znajduje się granat, kamień symbolizujący pasję i energię, który w tradycji był postrzegany jako wspierający siłę woli i wewnętrzną równowagę.
Pierścionek posiada regulowany rozmiar, co czyni go niezwykle praktycznym i wygodnym do noszenia. Regulacja jest schowana pod kamieniem, więc nie przyszczypuje wewnętrznej części dłoni.
To idealny wybór dla kobiety, która ceni unikatową, artystyczną biżuterię, będącą wyrazem indywidualizmu i wyjątkowego smaku. Sprawdzi się zarówno jako codzienna ozdoba, jak i jako elegancki dodatek na specjalne okazje.
1 w magazynie
Pierścionek srebrny z karneolem i granatem, wykonany ręcznie ze srebra pr.925.
Waga | 10.18 g |
---|---|
Kamień | Karneol, Granat |
Rozmiar | Regulowany |