Certyfikat jakości

Naszą biżuterię wykonujemy całkowicie ręcznie, począwszy od srebrnego granulatu, który topimy, walcujemy, przygotowujemy do dalszej pracy. W cały proces od początku wkładamy swoje serce i wszystkie zdolności – dajemy Ci gwarancję, że ręczne wykonanie to u nas nie tylko hasło a czysta prawda.

Ze względu na ręczną pracę, każdy egzemplarz naszej biżuterii posiada swoje indywidualne cechy oraz kawałek naszej duszy i serca.

Projektujemy biżuterię z pasją i zaangażowaniem, posiadając wykształcenie wzornicze. Skupiamy się na tym, by formą biżuterii podkreślać piękno materiałów z których została wykonana. To prawdziwe szczęście w życiu, że możemy robić to, co kochamy. Możemy więc powiedzieć, że nasza biżuteria jest szczęśliwa i tym szczęściem chcemy podzielić się z Tobą!

Biżuterię wykonujemy ze srebra próby 925, złocimy ją trzema mikronami 24 karatowego złota, dzięki czemu wiemy, że nasza biżuteria nie straci blasku w ciągu 2 lat.

Jak każdy artysta malarz podpisuje się pod swoim obrazem tak samo i my stemplujemy biżuterię naszego autorstwa, indywidualnym znakiem imiennym zarejestrowanym w Urzędzie Probierczym. Każdy egzemplarz posiada również stempel próby srebra 925. Według polskiego prawa probierczego, biżuteria srebrna ważąca więcej niż 5 gram jest sprawdzana i cechowana przez Urząd Probierczy. Ponieważ zgodnie z prawem, każda sprzedaż biżuterii ze srebra musi być ewidencjonowana na kasie rejestrującej, do każdego zakupu oprócz certyfikatu, otrzymasz także paragon fiskalny, co daje Ci dodatkowo pewność że biżuteria, którą zamawiasz wykonana jest ze szlachetnych kruszców.

 

Biżuteria ocechowana naszym znakiem imiennym ma u nas zagwarantowaną opiekę – zawsze ją dla Ciebie wyczyścimy i przywrócimy jej pierwotny blask!