Certyfikat jakości

Naszą biżuterię wykonujemy całkowicie ręcznie, począwszy od srebrnego granulatu, który topimy, walcujemy, przygotowujemy do dalszej pracy. W cały proces od początku wkładamy swoje serce i wszystkie zdolności – dajemy Ci gwarancję, że ręczne wykonanie to u nas nie tylko hasło a czysta prawda.

Ze względu na ręczną pracę, każdy egzemplarz naszej biżuterii posiada swoje indywidualne cechy oraz kawałek naszej duszy i serca.

Projektujemy biżuterię z pasją i zaangażowaniem, posiadając wykształcenie wzornicze. Skupiamy się na tym, by formą biżuterii podkreślać piękno materiałów z których została wykonana. To prawdziwe szczęście w życiu, że możemy robić to, co kochamy. Możemy więc powiedzieć, że nasza biżuteria jest szczęśliwa i tym szczęściem chcemy podzielić się z Tobą!

Biżuterię wykonujemy ze srebra próby 925, złocimy ją trzema mikronami 24 karatowego złota, dzięki czemu wiemy, że nasza biżuteria nie straci blasku jeżeli będziesz się dobrze o nią troszczyć.

Jak każdy artysta malarz podpisuje się pod swoim obrazem tak samo i my stemplujemy biżuterię naszego autorstwa, indywidualnym znakiem imiennym zarejestrowanym w Urzędzie Probierczym. Każdy egzemplarz posiada również stempel próby srebra 925.

Biżuteria ocechowana naszym znakiem imiennym ma u nas zagwarantowaną opiekę – zawsze ją dla Ciebie wyczyścimy i przywrócimy jej pierwotny blask!*

*Szczegóły w regulaminie.