Naszyjnik z bursztynem DROPS MMN60

160.00200.00 brutto

Ta intrygująca biżuteria przenosi nas w czasie do beztroskich dni pełnych radości i słodyczy. Jego zawieszka przywodząca na myśl słynne cukierki dropsy budzi dawne wspomnienia dziecięcych uciech, gdy na języku rozpływały się słodkie smaki. Bursztyn, ukryty w sercu zawieszki, emanuje naturalnym blaskiem i tajemniczą energią. Ten unikalny kamień, który wydaje się przechowywać w sobie historie minionych epok, jest osłonięty srebrnym paskiem. Na pasku znajduje się delikatny grawer z imiennikiem MM – naszym autorskim znakiem. Niech to magiczne połączenie wspomnień i piękna przeniesie Cię w świat zachwytu i wyobraźni.

Aby dopełnić wyjątkowości i indywidualności tej biżuterii, masz możliwość wyboru paska na zawieszce (srebrny lub pozłacany), oraz rodzaju bursztynu-  przezroczysty czy wybrany przez nas losowo.  Złocenie wykonane jest przez nas gratisowo – w cenie naszyjnika.

Decyzja należy do Ciebie, a my nie możemy się doczekać, aby stworzyć naszyjnik, który będzie odzwierciedlał Twoje wyjątkowe preferencje. Pamiętaj, że każdy naszyjnik, który tworzymy, nabiera indywidualności dzięki Twoim wyborom. Twoja osobowość i styl będą wyróżniały się na tle innych, a Twój naszyjnik stanie się symbolem Twojej niepowtarzalności.

Daj nam zaszczyt stworzenia czegoś wyjątkowego tylko dla Ciebie. Wybierz, eksperymentuj i ciesz się naszyjnikiem, który będzie nie tylko ozdobą, ale także wyrazem Twojej osobowości.

W przypadku braku dostępności podobny naszyjnik może zostać zamówiony- różnice wynikać będą z ręcznej pracy co sprawia, że każdy element naszej biżuterii jest wyjątkowy.  Łańcuszek długości 45cm z regulacją.

Przy zamówieniu napisz informację czy pasek na bursztynie ma być złocony. W innym przypadku pozostanie srebrny.

 

SKU: Mmn60 Kategorie: ,

Opis

Naszyjnik z bursztynem. Wykonany ręcznie ze srebra pr. 925.

Informacje dodatkowe

Waga4.4 g
Wymiary45 mm
Materiał

pozłacane srebro 925, srebro 925

Kamień

bursztyn losowy, bursztyn przezroczystyWybrane dla Ciebie